Sallama Çay Paketleyerek Evde Para Kazan

evde çay paketle

Evde para kazabiliceğiniz bir çok iş kolu var, bunlardan biriside evde sallama çay paketleme işidir, evde çay paketleme işi yaparak sizde ek gelir sağlayabilir ve bir ek iş sahibi olabilirsiniz. Sizlere çok fazla uğraş gerektirmeden nasıl çay paketleme işini yapabileceğinizi kısaca anlatmaya çalışacağım. Evde sallama çay paketleme işi oldukça kolaydır ve ciddi rakamlar kazanabilirsiniz, ayrıca çok vaktinizide çalmaz sadece evde boş kaldığınız vakitler çalışsanız dahi bir miktar kazanca ulaşabilirsiniz.

Nasıl Yaparım?

Eğer sizde evde çay paketleme işini yapmaya karar verdiyseniz, öncelikle bir işveren firma bulmanız gerekmektedir. Bu firmaları googlede bulabilirsiniz ancak uğraşmak yerine bu yazıya sitenin en altından yorum atarsanız bizler sizlere aracı olarak firma bulabiliriz. Firmayı bulduktan sonra yapmanız gereken işe başlamak, firma sizlere gerekli malzemeleri temin edicektir.

Malzemeler.

Malzemeler için korkmanıza gerek yok anlaştığınız firma sizlere aşşağıda yazılı olan malzemeleri ücretsiz olarak temin edicektir.

Sallama Çaylar

Sallama Çay Paketleri

Maket Bıçağı

Bant

Barkod

Gelen çayları üzerindeki etiket ile uyuşan paketlere koyduktan sonra bantlıyacak ve üzerlerine barkod yapıştırarak hazır hale getireceksiniz.

Ne Kadar Kazanırım?

Bu tarz işlerde ne kadar kazanıcağınız tamamen harcadığınız emeğe ve boş vaktinize bağlı olsada firmalar genellikle paket başı 1 TL ödeme yapmaktadır, günde 50 paket rahatlıkla yapabilir ve günlük 50TL kazanca ulaşabilirsiniz. Tabi ki daha çok vakit ayırarak veya aile fertlerindende yardım alarak bu kazancı katlamanız mümkündür.

Eğer evde çay paketleme işi ile evde ek gelir sağlamak istiyorsanız sizde sayfanın en altından yorum atarak başvuru yapabilirsiniz ben sizler için örnek bir başvuru metni bırakıyorum, kişisel bilgilerinizi düzenliyerek hemen başvurun bu ek iş fırsatını kaçırmayın.

“Merhaba; Ben Ayşe, bende evde çay paketleme işi ile para kazanmak istiyorum. Antalyada yaşıyorum günlük 5 saatimi ayırabilirim. Mail adresim ayse123@gmail.com”

24 thoughts on “Sallama Çay Paketleyerek Evde Para Kazan

  1. Merhaba ben gülsüm, burdur bucak’ta oturuyorum.evde çay paketleme işini bende yapmak istiyorum. Günlük 6 saatimi ayılabilirim.sahinturangulsum15@gmail.com

  2. Merhaba Antalya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

  3. Merhabalar
    Sitede oturduğum için en az 10 kişi adına başvuru yapıyorum grup olarak hızlı temiz çalışma şeklimiz vardır .İlgili kişilerin dönüşlerini bekliyoruz.Tuzla / İSTANBUL
    İyi işler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir