İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

Türkiye’de kadınlarımız zamanının çoğunu evde geçirmektedir, gerek çocuk bakmak gerekse ev işleri bir hayli zaman aldığı için sabit bir şirkette çalışamıyorlar, bu sebeple ekonomik özgürlüğünü kazanmak isteyen veya ev bütçesine katkım olsun diyen kadınlar evde ek iş arama yoluna başvuruyorlar. İzmir ve Türkiye’nin bütün illerinde bu tarz işleri veren bir çok firma bulunuyor ancak bu firmaların yanında bu işi kötüye kullanan bir çok dolandırıcı’da mevcut. Kadınlarımız güvenilir bir firma bulmakta oldukça zorlanıyor ancak bizler sizin için Balçova, Bornova, Buca, Kemer altı, Kara bağlar gibi bölgelerde evde ek iş veren firmaları derledik sizlerde bu firmalara ulaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir Evlere İş Veren Firmalar

Kadınlarımız ülkemizde çok büyük bir role sahip ancak bu rol çalışma hayatında hak ettiği değeri görmüyor, kadınlarımız için gerekli çalışma ortamını sağlayamıyoruz bunu fark eden İzmir ev hanımları ise İzmir’de evde ek iş aramaya devam ediyor, evde yapabileceğiniz işler içinde sabun paketleme, kına paketi hazırlama, kuruyemiş paketleme, kürdan paketleme gibi güzel paralar kazanacağınız işlerde bulunuyor. Bu işler genellikle yaptığı iş başı kazanmak isteyen ev hanımlarına veriliyor ancak beyler veya öğrencilerde başvurursa iş alabilmektedir.

İzmir merkez evlere ek iş

İzmir coğrafi konumu ve doğal güzellikleri ile en güzel şehirlerimizden biri (bütün şehirlerimiz harika) ve çok sayıda turist çekmekte, yurt dışından gelen turistler anı olması için el yapımı ürünlere aşırı şekilde ilgi göstermekte ve almaktadır buda el ürünleri piyasasını güçlendirmekte ve firmalar rekabete ayak uydurabilmek için İzmir’de evlere ek iş vermeyi tercih ediyorlar. Bu tarz firmalar genellikle iş başvurularını sosyal medya ve eleman sitelerinden veriyorlar ancak bu ilanlara oldukça dikkat etmeli ve güven veren ilanlara başvurmalısınız yazımızın başında da dediğimiz gibi piyasada çok sayıda dolandırıcı bulunmakta.

Bu tarz işlerde sizlere sabit bir maaş ödenmez genellikle parça başı ödeme alırsınız, örneğin bir haftada 200 iş çıkarırsanız ve parça başı 3 TL’den anlaşırsanız o hafta 600 TL ödeme alırsınız, internet’te yazan 5,000 – 10,000 TL gibi rakamları kazanmak mümkün değildir bu tarz ilanlar genellikle kötü amaçlı olmaktadır sizler aylık 2500-3000 TL arası kazanabileceğiniz işlere bakarsanız daha kolay İzmir evde ek iş bulabilirsiniz, kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmadığınız sürece bir sorun yok.

İzmir’de ek iş arayan bayanlar yol parası, yemek parası gibi sorunları ortadan kaldırmak ve ev işlerini aksatmamak için evde ek iş tercih ediyorlar, aslında oldukça mantıklı olan bu tercih hem maddi harcamaları azaltıyor hemde istediğiniz zaman çalışmanızı sağlıyor örneğin saat altıya kadar ev işlerinizi yapabilir ardından 4-5 saatinizi işinize ayırabilirsiniz veya çocuğunuzu uyutur kalan zamanda çalışırsınız zaten verilen işler fazla ağır olmamakla beraber işi yaparken muhabbet edebilir veya aile üyelerinizden destek alabilirsiniz sizler firmaya haftalık yapabileceğiniz iş sayısını ve adresinizi veriyorsunuz firmalar kargo ile ürün gönderiyor sizler paketleyip tekrar kargo ile firmaya gönderiyorsunuz ve tüm kargo ücretleri firmaya ait oluyor.

İzmir Buca Evde Ek İş İmkanları

Buca İzmir’in en çok turist çeken bölgeleri arasında ve el yapımı ürünler çok iyi fiyatlara hızlıca satılabiliyor, üretici firmalar ise masrafı en aza indirmek ve çok sayıda ürün çıkartmak için evlere iş veriyor, sizlerde Buca bölgesinde evde ek iş veren firmalar ile görüşebilir ve anlaşırsanız iş alabilirsiniz. En çok merak edilen konulardan birisi’de malzemelerin ücreti, sizler malzemeler için hiçbir ücret ödemiyceksiniz firmalar bunları ücretsiz olarak size temin ederler ve geri alırlar.

İzmir Buca evlere ek iş

Sizlere firmalar gerekli iş bilgisini anlatıyor ve nasıl yapacağınızı öğretiyorlar, örneğin sabun paketleme işi aldıysan sabunlara nasıl paket yapacağını paketi nasıl bağlayacağını ve süsleyeceğini en ince ayrıntıları ile öğretiyorlar ve sonrasında iş veriyorlar bu işler oldukça kolaydır firmalar ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve başvurabilirsiniz. Firmalara ulaşmak için Google üzerinden veya Facebook’a “Buca evde ek iş” yazarak bir çok firma bulabilirsiniz.

İzmir Atatürk (Çiğli) Organize’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Atatürk organize veya çiğli organize olarak alınan İzmir’in en büyük sanayi bölgesinde birçok iş imkanı sizleri bekliyor olabilir, firmalar evde çalışacak insanlara ihtiyaç duyuyorlar sizlerde bu bölgelere giderek firmalara başvurabilir, esnaflarla konuşabilir veya internet üzerinden yapılan ilanları araştırabilirsiniz. Bölge bir çok anlamda işçiye ihtiyaç duymaktadır örneğin bölgede bulunan düğün salonlarına gidin ve evde ek iş’e ihtiyacınız olduğunu söyleyin sizin için kına paketleme veya nikah şekeri paketleme işi ayarlayacaklardır.

Çiğli organize sanayi bölgesi ek iş

İzmir Kemeraltı Evlere Ek İş Veren Firmalar

İzmir’de yaşanların iyi bildiği bir bölgedir, İzmir’in ticaret kalbi’de diyebiliriz. Çarşıları oldukça çoktur ve turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir, yazının başında ne demiştik turist varsa satış vardır satış varsa para vardır. Turistlerin ilgi duyduğu ürünleri yapabilir ve buradaki satıcılara örnekler göstererek bir firmaya bağlı kalmadan rahatlıkla alıcı bulabilirsiniz bu iş biraz daha uğraştırsa da paketleme tarzı işlerden çok daha fazla kazandırmaktadır ve kendi işinizin patronu olursunuz, genellikle düğün malzemeleri satılan bu bölgede örneğin nikah hediyeleri yapıp satıcılara sunabilirsiniz veya daha farklı piyasaları araştırarak yüksek getirili ürünler bulabilirsiniz. İzmir’i 1-2 kez ziyaret etme şansım oldu ve Kemer altı esnafının çok sıcak kanlı olduğunu söyleyebilirim kendileri ile rahatça konuşabilir ve ürünlerinizi onlara sunabilirsiniz bence yüksek rağbet görecek ve sizlere para kazandıracaktır.

Sadece bu ilçelerde değil Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Menderes gibi İzmir’in tüm ilçelerinde bu tarz işleri bulmanız mümkün.

İzmir Evde Lokma Dökme İşi

Ülkemiz’de birçok kadın mutfakta harikalar yaratıyor ve doğal bir yeteneğe sahip, sizlerde mutfakta iyiyseniz özellikle tatlı yapımında bu yetenek sizlere güzel paralar kazandırabilir, turistler Türk mutfağına aşırı ilgi göstermekte ve tatma isteği duymaktadır (haksız sayılmazlar) sizlerde sokakta lokma tatlısı satabilir veya sadece evde dökerek satıcılara satabilirsiniz, lokma dökme işi eliniz alıştığında sizlere oldukça kolay gelecektir ve hızlı yapmaya başlıyacaksınız, bir süre elinizi alıştırın bu arada yaptıklarınızı afiyetle yiyin ve bu işe başlayın. Lokmaları güzel yaparsanız bir çok toplu alıcı bulabilirsiniz ve aylık güzel paralar kazanabilirsiniz diğer işlerde de dediğim gibi kimseye baştan güvenmeyin ve bilgilerinizi vermeyin, parasını aksatan müşteri ile çalışmayı kesin bu sizin için en iyisi olacaktır müşteri bir sonraki ay öder dersiniz tatlı verirsiniz ödemez, sonraki ay yine aynı olay gerçekleşir ve yaptığınız masrafla kalırsınız ilk siparişte parayı peşin alın sonrasında aranızda güven ortamı oluşursa ara ara toplu olarak para alabilirsiniz tabi ki bu işte biraz yetenekli olmalısınız eğer tatlılarınız beğenilmezse sizle çalışan insanlar bir süre sonra sizlere iş vermeyi keserler ve başladığınız yere geri dönmek zorunda kalırsınız bunu hiç istemeyiz.

evde lokma yapma işi

Bu işten güzel paralar kazanırsanız bizlere de 1 paket lokma tatlısı göndermeyi unutmayın 🙂 bundan sonraki hayatınızda bol şans umarım İzmir’de evde ek iş bulursunuz.

Bu arada Facebook grubumuz açılmıştır katılarak en kolay şekilde iş bulabilirsiniz

Grubumuz; https://www.facebook.com/groups/906954649677387/

8 thoughts on “İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

  1. Eşimle ben evde yapılacak iplik temizleme, katlama, paketleme, etiket takma, boncuk dizme gibi el becerisi olan işler yapmak istiyoruz.
    Tel. 0538 713 xxxx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir