İşkur Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Merhabalar sizlerde bir evde paketleme işi arıyorsanız sizler için evde paketleme işi ilanlarını bir araya derledik, evde paketleme işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz ve ev geçiminizi sağlayabilirsiniz hatta bir ev bile almanız mümkündür.

Aşşağıdaki işler sizler için en kolay ve en çok kazandıran evde paketleme işleridir, tabiki sizlerde araştırma yaparak daha farklı ve güzel kazançlı işler bulabilirsiniz.

Mesela şehir bazlı olarak İzmir evde paketleme işi veya Eskişehir evde ek iş olarak aratarakta şehrinizde bir iş bulabilirsiniz, uğraşmak istemezseniz aşşağıdan bir iş seçerek başvuradabilirsiniz. Firmayı kendiniz bulmayı düşünüyorsanız güvenilir bir firma bulmaya özen gösterin.

Evde Kablo Bağı Pakeleme İşi

Evde kablo bağı paketleme işi oldukça kolaydır, çok fazla bir özen gerektirmez ve zamanınızı almaz sizlerde evde kablo paketleme işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz, tek yapmanız gereken size gelen kablo bağlarını plastik kelepçe ile birbirine tutturmak ardından naylon poşetlerin içine koymak.

Sizin yerinize iş bulmamız için aşşağıdaki linkten makaleyi dikkatlice okuyun.

Evde Kablo Paketleme İşi

Evde Mum Paketleme İşi

Evde mum paketleme işi’de oldukça güzel paralar kazandırabilir, dekoratif amaçlı satılan bu mumları imalatçı firmadan alarak ufak kutulara koymalısınız ancak bu iş biraz özen gerektiriyor mumlar çabuk hasar görebilecek malzeme olduğu için bir tık daha dikkatli çalışmanız gerekmektedir.

Aşşağıdaki linkten iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde Mum Paketleme İşi

Evde Sallama Çay Paketleme İşi

Evde sallama çay paketlemekte güzel bir iş tercihi olabilir, özellikle çaykur gibi büyük firmalardan iş alırsanız daha çok kazanabilirsiniz. Sizlere gelen sallama çayları 20’şerli şekilde kartonlara koymanız gerekmektedir ve günlük yaptığınız karton sayısına göre para alırsınız. Fazla zahmetli ve özen gerektiren bir iş değildir tercih edilebilir.

Aşşağıdaki link yardımı ile başvurun.

Evde Çay Paketleme İşi

Evde Mandal Paketleme İşi

Evde mandal paketleme işi belkide bu listedeki en kolay iş olabilir, mandallar kolay kolay zarar görmez ve paketlemeside kolaydır. Firmanın verdiği mandalları 50’şerli olarak kutuya rastgele atın ve bantlayın işte bu kadar basit ve günlük 50-75TL arası bir para kazanabilirsiniz. Evde paketleme işi yapanlar en çok bu işi tercih etmektedirler.

Hemen Başvurun.

Evde Mandal Paketleme İşi

Bu arada Facebook grubumuz açılmıştır katılarak en kolay şekilde iş bulabilirsiniz

Grubumuz; https://www.facebook.com/groups/906954649677387/13 thoughts on “İşkur Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

  1. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 5-6 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    05372952696 iş verme dışında lütfen aramayın

  2. İki çocuğum var dışarıda çalışma imkânın yok. Gaziantep te paketleme işi istiyorum, yardımcı olur musunuz?

  3. Meraba kayseri de yaşıyorum evde paketleme ısı arıyorum iş kurdan ceviz kirma corap vs ne olursa olsun temiz ve titiz çalışırım zamaninda teslim ederim yardimci olursaniz sevinirim acil bekliyorum

  4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var 2 çocuğum çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir