Havlu Kenarı Süsleri Yaparak Para Kazanma

Özellikle son zamanlarda artan hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısına çözüm olarak evden yapılabilecek işlere olan rağbette önemli ölçüde artmıştır. Özellikle ev hanımlarının yapabileceği işler oldukça geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Ev hanımları da artık evde ek iş fırsatlarını kovalamaya başladılar ve gün içinde geçirdikleri boş zamanları nakite çevirmeye başladılar. Ev hanımlarına iş bulmak da oldukça kolaylaştı.

Ev hanımlarının yapabileceği işler demişken  tabikide ilk sırada dikiş nakış işleri gelmektedir. Havlu kenarı süsleme işide bunlardan birisidir. Bu iş gerekli olan en önemli şey aslında sabırdır. Sabırla tek tek o süslemeleri işlemek.

Peki bu iş neler gereklidir :

  • İlk olarak tabiki de kullanmak istediğimiz renkte bir ip ve iğne
  • Daha sonra o ipe uygun olarak bir tığ
  • Ve de süslenecek olan havlu

VGerisi yapacak olan kişinin maharetlerine kalmış artık. Konuda hakkında hiç bilgisi olmayanların bile kolayca öğrenebileceği bir iş aslında. Günümüzde her türlü bilgiye ulaşmak kolay olduğu gibi bu işin nasıl yapılacağı hakkında da tonlarca bilgiye internetten ulaşılabilir.

havlu kenarı süsleme işi

Satışını nerelerde yapmak gerekir?

Peki belli bir sayıda havlumuzu süsledik ve bitti diyelim sıra geldi bu havluları satmaya yani pazarlama kısmına. Öncelikle bu iş en uygun mecra sosyal medya tabiki. Sosyal medyada kendi hesaplarımızı oluşturup satış yapabileceğimiz gibi gruplara üye olup oralarda da paylaşımlar yapmalıyız. Belli bir satış miktarına ulaştıktan gelen işlerin artmaya başladığını göreceksiniz. İnsanlar sizin işlerinizi tanımaya başladıkça başkalarına da önermeye başlayacak ve belkide belli bir süre iş yetiştiremeyecek duruma geleceksiniz.

4 thoughts on “Havlu Kenarı Süsleri Yaparak Para Kazanma

  1. İyi akşamlar ben ablamın yanın da kalıyorum ve ikimizinde şuan bu işe ihtiyacı var detayları öğrenebilir miyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir