Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanma

Geçmişte, evde oturup para kazanma gibi bir öneri gelse, insanların büyük kısmı buna sadece tebessüm ederek tepki verir ve iddianın temelini dinlemeyi bile büyük ihtimalle reddederlerdi. Ancak günümüze gelindiğinde, paranın el değiştirmesi için gerekli ve geçerli olan şartların ciddi şekilde değişiklik gösterdiği, algıların farklı bir yöne doğru evrilme eğilimi gösterdiği görülür. Şimdi sizlere de şaka gibi gelecek ama gerçekten de aylık hatrı sayılır miktarda kazanç sağlayabilecek, evde ek iş yaparak para kazanma yollarından biri olan evde sabun paketlemekten bahsedeceğiz.

Sabun paketleme işi neden evde yapılıyor?

Paketleme işleri son zamanlarda ortaya çıkan işlerden bir tanesidir. Özellikle öğrencilerden ve ev hanımlarından oldukça rağbet görüyor. İnsanlar boş zamanlarını değerlendirmek ve kazanca dönüştürmek istiyorlar hem de bulundukları evlerden ayrılmadan. Şirketler de bu talep karşısında hem de daha ekonomik maliyetler elde etmek için işleri evlere dağıtıyorlar.Tabi bütün şirketlerin yaptığını söyleyemeyiz. Ancak veren firmalar hiç de az değil sadece yeterli araştırma yapmanız gerek.

Sabun paketleme işinde nelere dikkat etmek gerekiyor?

Firmalar uzun soluklu çalışabilecekleri kişiler aradıkları için oldukça dikkatli davranmak gerekir. Gerek paketlemelerin özenle yapılması gerekse teslimatın eksiksiz olarak yapılması oldukça önemlidir. Siparişleri alırken ne kadar yetiştirebilecekseniz o kadar almaya dikkat edin çünkü firmaları mağdur etmek istemezsiniz, buda size kötü bir şekilde geri dönüş sağlamasın. Bunlara dikkat edilmelidir ki firmalar bizlere tekrar iş sağlasınlar.

İşin ödeme kısmına gelindiğinde ödemeler paket sayısı üzerinden yapılmaktadır.her paketlediğiniz sabun başına yaklaşık olarak 10 kuruş ile 30 kuruş arasında bir ödeme alırsınız. Bu rakamlar gözünüze az gelmesin çünkü günde yaklaşık 800 adet yaptığınızı düşünürseniz oldukça iyi bir kazanç olduğunu görürsünüz.

Artık yapmanız gereken evde sabun paketleme işini bulmak, bulunduğunuz bölgedeki sabun toptanclarının veya üreticilerinin olduğu yerlere giderek veya telefonla ulaşarak sabun paketleme işi yapacağınızı söylüyor ve evlere ek iş veren firmalara ulaşıyorsunuz. Firma da size sayılar değişmekle beraber belli bir miktarda sabunu adresinize gönderiyor.

Yorumlara numaranızı bırakarak size ulaşmalarını da sağlayabilirsiniz.

3 thoughts on “Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanma

  1. Kader antalya aksu da oturuyorum.bu işi annemle birlikte yapacağız. Daha önce tükenmez kalem yapim işi yaptık bunu da yapabiliriz.

  2. Izmır cigli de oturuyorum evde çalışmak istiyorum 2 çocuk annesiyim gida tekneleriyim çocuklarım küçük dışarda çalışamıyorum bakan kimse yok kiraciyim asgari ücret alıyor eşim ise çok ihtiyacım var.tel no.05394146427

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir