Evde Ek İş Kablo Bağı Paketleyerek Para Kazan

Merhaba, eminim hepimiz aile bütçemizi rahatlatmak için bir şekilde eve ek bir gelir kapısı kazandırmak istiyoruz. Evde kablo bağı paketleyerek bu ek gelir kapısını kazanbilir ve boş vakitlerimizde ofise dahi gitmeden evde paketleme işi yaparak güzel paralar kazanabiliriz.

Bu işleme başlamadan önce sizlere sahip olmanız gereken yetenekleri anlatmak isterim. Bu işe girmek için hiçbir özel yeteneğe ihtiyacınız yok, eğer boş vaktiniz çoksa ve bu tür işleri seviyorsanız sizde kolaylıkla evde kablo paketleme işini yapabilirsiniz.

Üstelik herhangi bir sermayeyede gerek yok, evde kablo paketleme işi tamamen sermayesiz bir şekilde yapılabilir. Sadece bir firma ile anlaşarak hemen bu işe ilk adımı atabilirsiniz ve sizde evde paketleme işine başlayabilirsiniz.

Firma sizlere evde paketleme için gerekli tüm malzemeleri (kablo,naylon,pense vb.) temin edicek ve yüz yüze bir eğitim vericektir, saten oldukça kolay olan bu işi az bir uğraş ile öğrenebilir ve kendinizi hızlandırabilirsiniz.

Peki en merak edilen soruya gelelelim “Ne Kadar Kazanırım?

Bu işte kazanmak tamamen size kalmış, yani ne kadar kazanıcağınızı siz belirliyorsunuz. Başınızda müdür veya şefler yok, ne kadar çalışır ve kablo paketlerseniz o kadar ödeme alırsınız. Güncel oranlara göre evde kablo bağı paketleme yaparak ayda 1500-2500TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz, veya kablo paketlemeye tanıdık veya ailenizide yardım etmeye çağırırsanız çok daha iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

Son olarak bu işe yoruma aşşağıda örnek olarak yazılan yazı gibi bir yorum atarsanız firma yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.

“Merhaba adım Mehmet öz, benimde evde kablo bağı paketleme işine ihtiyacım var, İstanbulda yaşıyorum günlük 5 saat boş vaktim var ve düzenli olarak paketleme yapabilir mail adresim mehmetöz1234@gmail.com”

İsim,şehir,mail bilgilerini kendinize göre düzenlemeyi unutmayın, bol kazançlar.

27 thoughts on “Evde Ek İş Kablo Bağı Paketleyerek Para Kazan

 1. merhabalar adım Seda Erşan Gaziantepte yasiyorum evde ek iş yapmak istiyorum 27 yaşındayım günlük 6 saatimi bu işe ayirabilirim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim mail adresim sedaatakan@hotmail.com

 2. Merhabalar
  Sitede oturduğum için en az 10 kişi adına başvuru yapıyorum grup olarak hızlı temiz çalışma şeklimiz vardır .İlgili kişilerin dönüşlerini bekliyoruz.Tuzla / İSTANBUL
  İyi işler…

 3. “Merhaba adım Semra Aytan benimde evde kablo bağı paketleme işine ihtiyacım var, Konya’da yaşıyorum günlük 8 saat boş vaktim var ve düzenli olarak paketleme yapabilirim

 4. Merhaba adım Pınar mersinde ikamet ediyorum iki kızım var çalışmıyorum bu işe acil ihtiyacım var. Teşekkürler

 5. merhaba fethiye de yaşıyorum evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum. birkaç arkadaşımla birlikte bu işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz.

 6. Evde iş yapmak için bilgilerini yazanlara işverenler evinize iş yollanacak vb mesaj yazan geri dönüş yapıldı mı

 7. Kucuk bebeğim olduğu için evde paketleme işi, yaparak eşime destek ve çocuğuma iyi bakabilmek için çalışmam gerek ve oğlum bir ameliyat oldu şükür Birseyi yok ama her ay düzenli kontrolü var ve ücretli özel doktor olduğu için ve benim gerçekten işe ihtiyacım var

 8. Merhaba ismim Zehra. 28 yaşındayım ev hanimiyim. Konya da ikamet ediyorum
  Ben de evde bazı işler yaptım. Kablo işini yapmak istiyorum.

 9. Merhaba adım Fehmi Türkoğlu, benimde evde kablo bağı paketleme işine ihtiyacım var, İstanbulda yaşıyorum günlük 10 saat boş vaktim var ve düzenli olarak paketleme yapabilirim. 5 Kişilik bir ailem var hız konusunda 5 kişi çalışabiliriz. mail adresim mehmetturkoglu91@gmail.com

 10. Ben Tekirdağ’da yaşıyorum evde iş yapmaya maddi olarak ihtiyacım vardır.bu IŞİD’e yapacağına inanıyorum ve kendime güveniyorum sizlerinde yardımlarıyla badaracagima inanıyorum bende sizlere katılmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir