Evde Ceviz Kırma Ve Ceviz Paketleme İşi

Merhaba evde ceviz kırarak ve kırdığınız ceviz işlerini paketleyerek para kazanmak istermisiniz, eğer cevabınız evetse bu iş tam size göre. Evinizde kolayca ceviz kırarak ve paketleyerek para kazanabilirsiniz sizleri uğraştırmayacak bir iştir ve biraz el hızınızı arttırırsanız güzel paralar kazanmanızı sağlayabilir. Firmalar sizlere belirli miktarda ceviz ve paketlemelik poşet yollarlar, çekiç veya ceviz kırıcı ile gelen cevizleri kırabilir ve paketleyebilirsiniz.

Evde ceviz paketleme işi diğer evde paketleme işleri gibi iş bitimi ödeme alırlar ve yapılan paket başına ödeme alırsınız, firmalar sizlere haftanın ilk günü malzemeleri yollarlar ve haftanın son günü teslim etmenizi isterler. Uzun süreli bir evde paketleme işi istiyorsanız firmalara zamanında ürün teslimi yapmanız gerekmektedir yoksa kısa süre sonra işinize son verebilirler.

evde ceviz paketleme işi

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işine başlamak için öncelikle bir iş veren firma bulmanız gerekmektedir, işveren bir firma bulmak için google üzerinden arama yapabilirsiniz uğraşmak istemezseniz bu makaleye yorum atın biz sizler için işveren firma bulalım, firmaların güvenilir olmasına özen gösterin ve hiçbir firmaya para ödemeyin.

Firma bulduktan sonra sıradaki işimiz firmadan malzeme temin etmek, firmalar sizlere ilk başlarda düşük miktarlarda iş verirler. Sizler firmaların işlerini zamanında teslim ederek firmaların güvenini kazanabilir ve daha çok iş alabilirsiniz, firmalardan aldığınız toplu işleri çekiç veya ceviz kırıcı ile kırmalısınız ardından 500 Gram ve 1KG’lık paketler yapmalısınız, firma sizlere hassas tartı göndericektir bu tartı yardımı ile paketlerin ağırlığını ayarlayabilirsiniz.

Paketlerin ağırlığından emin olmadan firmaya teslim etmeyiniz, eğer çok sayıda hatalı paket yollarsanız bu firmanın size güvenini sarsabilir ve iş sayınızı azaltabilir.

Ne Kadar Kazanırım?

Evde paketleme işi yapanlar kendi kazançlarını kendileri belirlemektedirler, yani daha açık bir şekilde ne kadar iş yaparsanız o kadar kazanırsınız.

Firmalar genellikle 500 Gram paketler için 0,50Kr 1KG paketler için 1TL ödeme yaparlar günlük 50KG paketleme yaparak 50TL kazanabilirsiniz, 50KG çok gelebilir kulağa ancak 3-4 saatinizi ayırırsanız rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz günlük 50TL aylık 1500TL para yapar ve günümüzde gerçekten güzel bir miktar.

Sizlerde

Sizlerde bu iş için başvuru yapmak istiyorsanız aşşağıdaki örnek yorumu kendinize göre düzenleyerek sitenin en altında yorum olarak paylaşın ve facebook grubumuza katılın.

Grubumuz: https://www.facebook.com/groups/906954649677387/

“Merhaba ben Ali, Evde paketleme işi yapmak istiyorum 19 yaşındayım bana ali@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz”

Diğer Evde Paketleme İşi İlanları;

Evde Yastık Doldurma İşi

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Mum Paketleme İşi

6 thoughts on “Evde Ceviz Kırma Ve Ceviz Paketleme İşi

  1. Merhaba ismim Semra Altınsoy paketleme olarak Ne iş olursa yapabilirim. Konya’da ikamet ediyorum. 20 yaşındayım. Bana (semra_butik12@icloud.com) adresinden ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir